Nagroda Specjalna

Kolejny konkurs to Polish Graphic Design, którego rozstrzygniecie nastąpiło w Warszawie  27.06. 2020 roku. Autorka projektu graficznego książki ,, O emocjach tworzenia” Joanna Skrzypiec – Żuchowska jest na liście nominowanych designerów do nagrody i wyróżnienia. Jej nazwisko widnieje pośród polskich tuzów tej branży. 

W kategorii, w której książka brała udział, kończymy konkurs na nominacji, ale jest coś znacznie ważniejszego, to nagroda specjalna dla Joanny Skrzypiec – Żuchowskiej ufundowana przez sponsora Arctic Paper. Arctic Paper to  polsko-szwedzkie przedsiębiorstwo branży papierniczej działające na rynku międzynarodowym. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Poznaniu, a centrala i biuro zarządu w szwedzkim Göteborgu. Jest to jeden z wiodących europejskich producentów wysokogatunkowego papieru graficznego. Posiada zakłady produkcyjne w Szwecji i Polsce.

Nagrodą nie jest ani statuetka, ani dyplom, tylko to papier na druk książki. Ta nagroda przybliża Fundację Unikat do celu, którym jest wydanie kolejnej książki- mamy papier najwyższej jakości na druk !!!