28 Wrocławskie Targi Dobrej Książki we Wrocławiu

Fundacja Unikat wzięła udział w tegorocznym konkursie Nagroda Pióra Fredy, który jest organizowany przez Wrocławski Dom Literatury we Wrocławiu od 1992 roku. Ta nagroda, to jedna z najważniejszych ogólnopolskich nagród edytorskich dla wydawców, która ma za zadanie uhonorować najlepszych wydawców minionego roku pod względem edytorskim.

Nagrodzeni otrzymują statuetki autorstwa Agnieszki Leśniak – Banasiak, a także kwotę 20 000,00 PLN, która musi być w całości przeznaczona na wydanie kolejnej książki.

Nagroda wspiera i promuje dbałość o walory edytorskie.

Walka była zacięta, ale książka ,,O emocjach tworzenia’’ niestety nie uzyskała nominacji do nagrody głównej. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 5 grudnia b.r. podczas 28. Wrocławskich Targów Dobrej Książki.

Udział w konkursie jest powiązany z obecnością  w Targach, które odbywają się w terminie od. 05.12.2019. do 08.12.2019. na terenie Hali Stulecia we Wrocławiu.

Link do strony targów.

Fundacja Unikat opłaciła niewielkie stoisko i  bierze czynny  udział w  tym wydarzeniu.

Serdecznie zapraszam do udziału w Targach i do odwiedzenia stoiska Fundacji Unikat.

Będzie mi bardzo miło spotkać się na stoisku z czytelnikami mojej książki i miłośnikami sztuki.

Na stoisku będzie można zakupić książkę ,, O emocjach tworzenia”, która może być świetnym prezentem dla najbliższych. Czekam na Państwa z Unikatami.

Iwona Siewierska